APPROVED

KVALIFIKAČNÍ JÍZDY

 

Výsledky Kvalifikace | Kategorie: do 15 let
  Jméno jezdce Sponzoři Finální výsledky
1 Jakub Komínek Coma Scooter 75,7
2 Zdeněk Vacek   75,0
3 Matěj Pekárek Freestyle Kolbenka 67,3
4 Tobiáš Gajdoš   63,3
5 Michael Vandriák Rodiče 57,3
6 Jan Křičenský Rodiče 55,7
7 Jakub Spáčil   54,7
8 Radek Stránský   54,0
9 Mikoláš Kacálek Coma Scooter 53,0
10 Mina Rutar   52,3
Petr Strnadel Rodiče 52,3
12 Dominik Zdražil   47,0
13 Martin Kocourek   46,0
14 Matěj Hejl   44,0
15 Martin Zrůst   43,0
16 Matyáš Nagy   42,7
17 Kristián Albrecht   41,3
18 Petr Čech   41,0
19 Daniel Šafář   40,0
20 Jan Kovář   39,0
21 Jakub Kopecký   38,7
22 Michal Kubíček   37,3
23 Prokop Kučera   35,7
24 Tomáš Nguyen   35,0
25 Tomáš Reiniš   34,3
26 Petr Jeřábek   34,0
27 Jakub Malý   33,7
Matěj Adámek   33,7
29 Nicolas Kišoň   33,3
30 Jan Kolek   33,0
31 Tomáš Pekárek   31,3
32 Adam Buring   30,3
Mathias Hurtík   30,3
34 Zbyněk Pecha   30,0
35 Kryštof Malý   29,7
36 Adam Filip   29,0
37 Kryštof Štícha   28,0
38 Matěj Kubricht   27,3
39 Patrik Engel   26,0
40 Rostislav Vítek   24,0
41 Adam Kolavik   23,7
42 Sam Vacula   22,7
43 Denis Albrecht   20,7
44 Kristián Pazderník   18,0

 

Výsledky Kvalifikace | Kategorie: nad 15 let
  Jméno jezdce Sponzoři Finální výsledky
1 Kryštof Hrdina   70,6
2 Adam Bartošek   66,0
3 Ivan Tuček   65,3
Filip Bláha Bastard republic 65,3
5 Martin Herák scootering.cz 64,0
6 Matěj Machala scootering.cz 63,3
7 Martin Lach   62,0
8 Adam Schenberger scootshop 61,6
9 Tomáš Venclík scootering.cz 61,3
10 Martin Kosterec   60,0
11 Petr Rathouský   56,0
Novák David   56,0
Denny Makovec MDM 56,0
14 Jan Turek   54,6
14 Mikuláš Čapek scootering.cz, rogy 52,6
16 Štěpán Víša   51,6
17 Josef Hendrych   49,3
18 Dominik Trneček   45,3
19 David Beňa Máma 45,0
20 Martin Szabó   44,3
21 Matouš Kyncl   44,0
22 David Benáčan   43,6
23 Rádl Kevin   42,0
Jakub Bena   42,0
25 Jiří Kužel   41,6
Patrik Liška   41,6
27 Jan Čmelík   41,3
28 Zbyšek Sevčík   39,3
29 Matěj Vlasák   38,0
30 Jakub Padalík   37,6
31 Daniel Bačák   37,0
32 Filip Malík   36,0
33 Šimon Machula   35,3
34 Jakub Vodička   34,3
Lukáš Jača   34,3
36 Dominik Třešňák   32,6
37 Patrik Wadel   32,0
38 Vojtěch Kysela   28,0
Marek Johan   28,0

 

Výsledky Kvalifikace | Kategorie: PRO
  Jméno jezdce Sponzoři Finální výsledky
1 Lewis Williams Crisp scooters, The scooter farm 90,0
2 Teodor Šimáček Crisp scooters, Gizmania 86,3
3 David Šenkýř Grit, Gizmania 85,7
4 Ugo Leonce Ethic DTC, Dissidence 83,3
5 Jaroslav Soukup Fasen, Scootshop, Spoten 82,0
6 Marek Rathouský Bestial Wolf, scootshop, VSA Xtreme, Rogy 81,7
7 Filip Brož Chilli pro scooters, Scootshop, VSA Xtreme 78,0
8 Sacha Fesquet Ethic DTC, Prorider34 76,7
9 Hugo Danel Madd gear, scooter farm 73,3
10 Jiří Šedivý Scootshop.cz, Ride 858 68,3
11 Petr Gerža VSA Xtreme, Topgalbags 54,0

 

FINÁLOVÉ JÍZDY

Výsledky Finále| Kategorie: do 15 let
  Jméno jezdce Sponzoři Výsledky finále
1 Jakub Komínek Coma scooter 71,7
2 Mikoláš Kacálek Coma scooter 70,3
3 Zdeněk Vacek   68,7
4 Tobiáš Gajdoš   68,3
5 Matěj Pekárek Freestyle kolbenka 64,3
6 Michael Vandriák Rodiče 62,3
7 Petr Strnadel Rodiče 55,7
8 Radek Stránský   53,3
9 Mina Rutar   50,3
10 Jakub Spáčil   49,3
11 Jan Křičenský Rodiče 49,0

 

Výsledky Finále| Kategorie: nad 15 let
  Jméno jezdce Sponzoři Výsledky finále
1 Martin Herák scootering.cz 77,7
2 Matěj Machala scootering.cz 76,3
3 Ivan Tuček   76,0
4 Filip Bláha Bastard republic 71,3
5 Martin Lach   69,7
6 Kryštof Hrdina   65,7
7 Adam Bartošek   64,3
8 Adam Schenberger scootshop 63,7
9 Martin Kosterec   59,0
10 Tomáš Venclík scootering.cz 58,3

 

  Jméno jezdce Sponsors Výsledky finále
1 Jaroslav Soukup Fasen, Scootshop, Spoten 93,0
2 David Šenkýř Grit, Gizmania 89,7
3 Teodor Šimáček Crisp scooters, Gizmania 88,3
4 Filip Brož Chilli pro scooters, Scootshop, VSA Xtreme 77,0
5 Marek Rathouský Bestial Wolf, scootshop, VSA Xtreme, Rogy 73,3
6 Hugo Danel Madd gear, scooter farm 49,7

 

Pozn.: U finálových jízd kategorie PRO (viz. výše) jsou uvedeni pouze čeští jezdci, jejichž výsledky se započítávají do celkových výsledků MČR. Pokud jde o absolutní pořadí včetně zahraničních jezdců (jejichž výsledky se do MČR nezapočítávají), pak viz. výsledková listina níže.

 

Výsledky Finále| Kategorie: PRO včetně zahraničních jezdců
  Jméno jezdce Sponsors Výsledky finále
1 Jaroslav Soukup Fasen, Scootshop, Spoten 93,0
2 Lewis Williams Crisp scooters, The scooter farm 90,0
3 David Šenkýř Grit, Gizmania 89,7
4 Teodor Šimáček Crisp scooters, Gizmania 88,3
5 Filip Brož Chilli pro scooters, Scootshop, VSA Xtreme 77,0
6 Marek Rathouský Bestial Wolf, scootshop, VSA Xtreme, Rogy 73,3
7 Sacha Fesquet Ethic DTC, Prorider34 58,7
8 Hugo Danel Madd gear, scooter farm 49,7
9 Ugo Leonce Ethic DTC, Dissidence 0,0