Odkaz na stránky organizátora: http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-campy-2018

 

Skatepark Pardubice opět pořádá jedinečný týden volnočasové zábavy pro Freestyle Scootering jezdce s názvem „Scooter Camp 2018“.

Scooter Camp pořádá Skatepark Pardubice spolu s hlavním partnerem Gizmania již jako šestý ročník a pro sezónu 2018 je opět připraven ve třech prázdninových termínech.

Profesionální vedení a dohled zajistí začínajícím i pokročilým jezdcům na freestyle koloběžkách zkušení vedoucí a nejlepší jezdci ČR, kteří působili již na předešlých ročnících SCT campů. Vedoucí jezdci SCT campu 2018 budou vybráni ze zkušených borců jako je Petr Macháček, Johan Walzel, Daniel Baudyš, Richard Zelinka, Tomáš Lorenc, Jára „mini“ Soukup, David Šenkýř a další. Volnočasové kempy skateparku Pardubice se vyznačují vysokou kvalitou, úrovní a především individuálním přístupem s maximálním ohledem ke schopnostem a potřebám každého účastníka.

Každý ze SCT campu 2018 opět doplní profesionální jezdec teamů světových značek, který se Vám bude věnovat v průběhu campu. Zahraniční jezdci s účastníky campu budou hovořit v anglickém jazyce, tak to berte jako nenásilnou, ale cennou vzdělávací část pobytu, která se Vám bude hodit následně ve škole i v životě.

Náplň SCT campů bude vyjma ježdění zahrnovat i další bohatý program v podobě návštěvy skate plazy, lanocentra, koupaliště či aquaparku. Součástí budou i naučné meetingy, přednášky, zdravověda a další.

Máme možnost zapůjčit vybavení i s ochrannými pomůckami a postarat se i o Ty, kteří na freestylové koloběžce nikdy nestáli, ale chtějí zažít něco nového a strávit týden s tímto zaměřením. Nabídka je limitována, informujte se případně včas o této variantě.

KDY:

První SCTC tedy červencový začíná v pondělí 2. 7. 2018 ve 13:00 hodin a končí v neděli 8. 7. 2018 zhruba v 16:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

Druhý SCTC také červencový začíná ve čtvrtek 12. 7. 2018 ve 13:00 hodin a končí ve středu 18. 7. 2018 zhruba v 16:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

Třetí SCTC tedy srpnový začíná v pondělí 30. 7. 2018 ve 13:00 hodin a končí v neděli 5. 8. 2018 zhruba v 16:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

KDE: Skatepark Pardubice, ul. Kapitána Bartoše 2788, 530 02 Pardubice.

UBYTOVÁNÍ: Hotel Kristl Pardubice, včetně stravy (plná penze).

CENA KEMPU: 7.990,- Kč.

KEMP BEZ UBYTOVÁNÍ PRO MÍSTNÍ, KTEŘÍ SE BUDOU DOPRAVOVAT SAMI DO SKATEPARKU! 
CENA KEMPU (BEZ UBYTOVÁNÍ, SNÍDANÍ A VEČEŘÍ – vyjma večerního grilování) JE: 6.200,- Kč.

UPOZORNĚNÍ: Cena kempu nezahrnuje úrazové pojištění dítěte, ani pojištění storno poplatků!

TIP SK8PARKU:

Freestyle Scootering je extrémní sport a, bohužel, jsou jeho součástí i zranění. Do dnešního dne nebylo výjimkou, že se pojišťovny obracely zády k plnění. 
Ve spolupráci s naším předním českým jezdcem, Tomášem Lorencem, se nám podařilo vytvořit podporu i pro tento sport. Díky tomu se Vám už nestane, že pojišťovna odmítne vyplatit odškodnění. V případě sjednání tohoto pojištění, v době zaplacení Scooter campu, budete mít z vyplacené pojistky možnost pokrýt ztrátu v případě storna campu z důvodu zranění.
Pro více informací zašlete sms ve tvaru FOR LIFE-SCOOTER CAMP (WEEK) na číslo +420 737 101 107

REGISTRACE: Registrace do každého z turnusů campu je online na stránkách skateparku Pardubice.

                  I. turnus: http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-camp-2018-prvni-turnus

                 II. turnus: http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-camp-2018-druhy-turnus

                III. turnus: http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-camp-2018-treti-turnus

 

PROČ S NÁMI?

Ve Freestyle akcích není skatepark Pardubice žádným nováčkem a produkuje nebo se přímo podílí na organizaci top akcí pro mládež i těch nejvyšších soutěží v ČR.

Skatepark Pardubice se podílel na zcela prvním ISA ME ve freestyle, na Evropském poháru ISA a také se podílí na mistrovství ČR.

S ohledem na úspěšnost Scooter Campu 2013, 2014, 2015, 2016 i 2017, který jsme pro začínající jezdce pořádali vždy o letních prázdninách, jsme se rozhodli volnočasovou zábavu mládeže dále rozvíjet a opět uspořádat letní zájmové campy pro Freestyle scooter jezdce SCOOTER CAMP 2018.

Scooter camp 2018 je organizován pod záštitou CSA (Czech Scooter Association).

Scooter camp 2018 je zajištěn vysokým počtem profesionálních jezdců, organizačního personálu i 24 hodinovým zdravotním dohledem. Snažíme se tak o maximálně individuální přístup a vysokou bezpečnost.

Pro letošní sezónu jsme připravili několik změn i překvapení, ale to podstatné a osvědčené se nemění. Jsme první samostatný camp, který se specializuje na prázdniny s freestyle koloběžkou. Máme nejlepší jezdce s mnohaletými zkušenostmi, kteří vědí jak se patřičně věnovat mladým jezdcům. Jsme prvním pořadatelem campů v ČR, který řeší aktivní účast zahraničních jezdců z profi teamů. Kromě jízdy na koloběžce si tak procvičíte anglický jazyk při tom, co vás baví. Také budete mít jedinečnou příležitost přímo zjistit, co obnáší být jezdcem evropského teamu a co vše tomu předchází. Týdenní program ve skateparku Pardubice bude opravdu nabitý a bude zahrnovat i další aktivity a výukové meetingy.

Jsme připraveni předat informace a zkušenosti jak začátečníkům tak i těm nejlepším.

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Ideální prostor pro jezdce, kvalitní sociální zázemí, potřebné nářadí k servisu koloběžky a další. Díky své místopisné poloze je velmi dobře dosažitelný pro příjezd vlakem i autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni i pro začátečníky. Překážky jsou zastřešené, to znamená, že i za nepříznivého počasí by náš kemp neměl, postihnou žádný hendikep.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Program bude zaměřen na jízdu na koloběžce a předvádění triků, u kterých Tě jako vedoucí budou doprovázet nejzkušenější jezdci z ČR i zahraniční jezdci z profi teamů, takže získáte informace z domácí scény i ze světa a procvičíte si anglický jazyk. Dále se můžete těšit na exhibici vašich instruktorů, profesionálních SCOOTER jezdců, která bude sloužit zároveň jako inspirace a motivace k Tvému zlepšování. Své schopnosti a dovednosti pak uplatníte v SCOOTER Jam závodu, který je pro Vás nachystán v programu na poslední den (závod pouze pro účastníky campu).

CO VÍKENDOVÝ KEMP DÁLE ZAHRNUJE?

Ubytování v klidné a bezpečné části města, v pohodlí hotelu Kristl. Ranní a večerní transfery do skateparku a zpět. Plnou penzi: Bohatá snídaně v hotelu, teplý oběd dovezený do skateparku a výborná večeře zase v pohodlí hotelu (dle programu). Dále 2x svačina a pitný režim v průběhu celého dne. Mimo ježdění Vás čekají aktivity, u kterých se dobře pobavíte a také trošku zapotíte. Třeba program v lanovém centrum, na koupališti, nebo v areálu skateparku street ball, trampolína pro koordinaci a nácvik triků, kurz první pomoci nebo stolní tenis, takže pokud máš pálku, tak jí ber s sebou. Dále je připraven program, ve kterém se naučíte jak si správně vyladit koloběžku nebo vyměnit díl nebo jak je těžké postavit si malou překážku, na které si pak společně zajezdíme. Na večerních meetinzích pro Vás máme nachystaný program o bezpečnosti chráničů, proč je správné rozcvičit se před ježděním nebo jak správně komunikovat se sponzory. Pro vyhřáté letní večery je připraveno grilování ve skateparku spojené s volným ježděním nebo návštěvou letního kina.

Navíc na každého účastníka čekají dárky a vybavení od Gizmania hlavního partnera akce a partnerů, kteří tuto akci dále podpoří.

Tedy těšme se, máme na co!

JAKÉ JSOU PRAVIDLA A REGISTRACE

SCT Campu se mohou účastnit děti od 10 let.

Camp je omezen počtem zúčastněných. Našim zájmem je a tedy i nabízíme exkluzivní a individuální přístup ke každému účastníkovi campu. Proto je maximální počet účastníků na koloběžce stanoven na: 45 osob.

Registrace je platná po odeslání vyplněné přihlášky a zaplacení stanovené zálohy.