Profesionální vedení a stálý dohled nad účastníky zajistí zkušení vedoucí a nejlepší jezdci ČR, kteří působili již na předešlých ročnících SCT campů. Vedoucí SCT jezdci pro START OF THE SEASON 2019 budou vybráni ze zkušených borců jako je Petr Macháček, Johan Walzel, Daniel Baudyš, Richard Zelinka, Tomáš Lorenc, Jára „mini“ Soukup, David Šenkýř a další.

 

Náplň SCTC Weeku bude vyjma tvrdého tréninku a radostného ježdění zahrnovat i další bohatý program v podobě meetingů o jezdecké přípravě, správné používání a péče o sportovní i ochranné vybavení, komunikaci se sponzory, zdravovědě a další.

 

Volnočasové campy pro děti a mládež, které pořádá skatepark Pardubice tradičně přináší kvalitní program na vysoké úrovni, kterou se snažíme každý rok posunout o kousek výš. Vedoucí kempů připravují jednotlivé části programu pro začínající, pokročilé i velmi zdatné jezdce s jasným cílem, kterým je jezdecký pokrok všech camperů všech úrovní. Campy pardubického skateparku mají již mnoha letou tradici a vyznačují se především individuálním přístupem s maximálním ohledem ke schopnostem a potřebám každého účastníka.

 

Není překážkou, pokud zatím nemáš vlastní sportovní vybavení (BMX kolo, koloběžku, přilbu či chrániče). Máš-li chuť se campu v Pardubicích účastnit, zapůjčíme Ti na dobu campu kvalitní výbavu ZDARMA!

 

(rezervujte si prosím včas, počet je omezený)

 

KDY

Začínáme ve čtvrtek 18. 4. 2019 ve 13:00 hodin a loučíme se v neděli 21. 4. 2019 zhruba v 17:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

 

 

KDE

Skatepark Pardubice, ul. Kapitána Bartoše 2788, 530 02 Pardubice.

 

http://www.skateparkpardubice.cz/

 

UBYTOVÁNÍ

Hotel Kristl Pardubice, včetně stravy (plná penze).

 

http://www.hotelkristl.cz/cs/

 

CENA KEMPU

3 990 CZK

 

NABÍZÍME I VÍKEND BEZ UBYTOVÁNÍ PRO MÍSTNÍ, KTEŘÍ SE BUDOU DOPRAVOVAT SAMI DO SKATEPARKU. CENA VÍKENDU (BEZ UBYTOVÁNÍ, SNÍDANÍ A VEČEŘÍ) JE: 3.190,- Kč.

 

UPOZORNĚNÍ: CENA KEMPU NEZAHRNUJE ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ DÍTĚTE, ANI POJIŠTĚNÍ STORNO POPLATKŮ!

 

 

PROČ S NÁMI?

Ve Freestyle akcích není skatepark Pardubice žádným nováčkem a produkuje nebo se přímo podílí na organizaci tradičních i těch nejvyšších soutěží v ČR.

Již několik let organizujeme nebo se podílíme na nejkvalitnějších volnočasových campech pro Freestyle Scooter a Freestyle BMX v ČR.

S ohledem na úspěšnost všech campů od roku 2010, které jsme pro začínající jezdce bez přerušení pořádali, jsme se rozhodli volnočasovou zábavu mládeže dále rozvíjet a opět uspořádat jarní zájmový víkend pro Freestyle BMX i Freestyle Scooter jezdce s názvem START OF THE SEASON 2019.

START OF THE SEASON 2019 je zajištěn vysokým počtem profesionálních jezdců, organizačního personálu i 24 hodinovým zdravotním dohledem. Snažíme se tak o maximálně individuální přístup a vysokou bezpečnost.

Pro letošní sezónu jsme připravili několik změn, ale to podstatné a prověřené se nemění. Jsme osvědčený pořadatel BMX campů a první pořadatel, který se specializuje na prázdniny s Freestyle koloběžkou. Máme nejlepší jezdce s mnohaletými zkušenostmi, kteří vědí jak se patřičně věnovat mladým jezdcům. Jsme připraveni předat informace a zkušenosti jak začátečníkům tak i těm nejlepším. 

Víkendový program ve skateparku Pardubice bude opravdu nabitý a bude zahrnovat i další aktivity a meetingy.

 

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Ideální prostor pro jezdce, kvalitní zázemí, tréninkové překážky i potřebné nářadí k servisu kola či koloběžky a další vychytávky pro kvalitní trénink a pohodlný pobyt. Díky své místopisné poloze je velmi dobře dosažitelný pro příjezd vlakem i autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni i pro trénink začátečníků. Překážky jsou zastřešené, to znamená, že i za nepříznivého počasí by náš zábavný víkend neměl, postihnou žádný hendikep.

 

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Program pro obě skupiny tedy BMX i SCOOTER Riders bude zaměřen na jízdu a předvádění triků, u kterých Tě jako vedoucí budou doprovázet nejzkušenější jezdci z ČR, takže získáte cenné informace z domácí Freestyle scény. Dále se můžete těšit na exhibici vašich instruktorů, profesionálních jezdců, která bude sloužit zároveň jako inspirace a motivace k Tvému zlepšování. Své schopnosti a dovednosti pak uplatníte v Jam závodu, který je pro Vás nachystán v programu na poslední den zábavného víkendu (závod pouze pro účastníky START OF THE SEASON 2019).

 

CO VÍKENDOVÝ KEMP DÁLE ZAHRNUJE?

Ubytování v klidné a bezpečné části města, v pohodlí hotelu Kristl. Ranní a večerní transfery do skateparku a zpět. Plnou penzi: Bohatá snídaně v hotelu, teplý oběd ve skateparku a výborná večeře zase v pohodlí hotelu (dle programu). Dále 2x svačina a pitný režim v průběhu celého dne. Mimo ježdění Vás čekají aktivity, u kterých se dobře pobavíte a také trošku zapotíte. Populární street ball, trampolína pro koordinaci a nácvik triků, kurz první pomoci nebo stolní tenis, takže pokud máš pálku, tak jí ber s sebou. Dále je připraven program, ve kterém se naučíte jak si správně vyladit kolo nebo koloběžku či vyměnit díl. Na večerních meetinzích pro Vás máme nachystaný program o bezpečnosti chráničů, proč je správné se rozcvičit před ježděním nebo jak správně komunikovat se sponzory.

Tedy těšme se, máme na co!

 

JAKÁ JSOU PRAVIDLA A REGISTRACE?

- START OF THE SEASON 2019 se mohou účastnit děti od 10 let.

- START OF THE SEASON 2019 má omezený počet míst v zájmu zachování individuálního přístupu k jednotlivým účastníkům.

- Registrace do START OF THE SEASON 2019 je platná po odeslání vyplněné přihlášky a zaplacení stanovené zálohy.

 

REGISTRACE

http://www.skateparkpardubice.cz/start-of-the-season-2019-bmx-scooter-week