Místo konání: Stráž pod Ralskem  https://www.facebook.com/Vehicle-Hall-143643802415286/

 

Datum konání: 29. června až 6. července 2019

 

Facebookhttps://www.facebook.com/ScootCampCZ/

 

Cena: 7 990 CZK

 

Přihlášky: ralskobike@volny.cz

 

Nechceš se v létě nudit? Chceš poznat nové kamarády a dělat to, co tě baví? Tak právě pro tebe je SCOOTCAMP!

 

ScootCamp je tábor zaměřený na Freestyle Scootering, ale dostaneš i plno rad o tom, jak například natočit a sestříhat svůj vlastní Scooter Edit!

 

ScootCamp pořádá SK Ralsko Bike z.s. s youtuberem Freescoot v nejmodernějším indoor parku s foampitem – Vehicle Hall - v zastřešeném bikeparku, největším svého druhu v Evropě, který obsahuje jako jediný v České republice flybag, minirampu se spinou, velký foampit a resi funbox na učení nových triků. Samozřejmostí bude i street zóna.

 

Celý turnus bude na programu nejen ježdění na koloběžce, ale také na wake boardu, vodních lyžích, promítání koloběžkářských videí a plno dalších aktivit.

 

Po celý týden budou probíhat soutěže o věcné ceny od partnerů campu. Tým instruktorů složený z nejlepších a nejzkušenějších českých a slovenských freestyle scootering jezdců.

 

Účastníci campu budou ubytováni v chatkách, v těsné blízkosti pensionu Uran, kde budou mít zajištěné stravování, které obsahuje snídani, oběd, svačinu a večeři. Samozřejmostí je také zajištění celodenního pitného režimu. Po celou dobu konání campu je jezdcům k dispozici zdravotník.

 

Všichni účastníci campu se mohou těšit na dárky od hlavního partnera Gizmania.