Skatepark Pardubice opět pořádá jedinečný týden volnočasové zábavy pro Freestyle Scootering jezdce s názvem „Scooter Camp 2019“.

 

Scooter Camp 2019 pořádá Skatepark Pardubice spolu s hlavním partnerem Gizmania již jako sedmý ročník a pro sezónu 2019 je opět připraven ve třech prázdninových termínech.

 

Profesionální vedení a dohled zajistí začínajícím i pokročilým jezdcům na Freestyle koloběžkách zkušení vedoucí a nejlepší jezdci ČR, kteří působili již na předešlých ročnících SCT campů. Vedoucí jezdci SCT campu 2019 budou vybráni ze zkušených borců jako je Petr Macháček, Johan Walzel, Daniel Baudyš, Richard Zelinka, Tomáš Lorenc, Jára „mini“ Soukup, David Šenkýř a další.

 

Náplň SCT campů bude vyjma tvrdého tréninku a radostného ježdění zahrnovat i další bohatý program v podobě návštěvy skate plazy, výlet do jiného skateparku, relax na koupališti či aquaparku. Samozřejmou součástí campů budou i naučné meetingy o jezdecké přípravě, správné používání a péče o sportovní i ochranné vybavení, komunikaci se sponzory, zdravověda a další.

 

Volnočasové campy pro děti a mládež, které pořádá skatepark Pardubice tradičně přináší kvalitní program na vysoké úrovni, kterou se snažíme každý rok posunout o kousek výš. Vedoucí kempů připravují jednotlivé části programu pro začínající, pokročilé i velmi zdatné jezdce s jasným cílem, kterým je jezdecký pokrok všech camperů všech úrovní. Campy pardubického skateparku mají již mnoha letou tradici a vyznačují se především individuálním přístupem s maximálním ohledem ke schopnostem a potřebám každého účastníka.

 

Není překážkou, pokud zatím nemáš vlastní sportovní vybavení. Máme možnost zapůjčit vybavení i s ochrannými pomůckami a postarat se i o Ty, kteří na Freestylové koloběžce nikdy nestáli, ale chtějí zažít něco nového a strávit týden plný zábavy s tímto zaměřením. Nabídka je limitována, informujte se případně včas o této variantě.

 

KDY

První turnus SCTC 2019

První SCTC tedy červencový začíná v pondělí  1. 7. 2019 ve 13:00 hodin a končí v neděli  7. 7. 2019  zhruba v 17:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

 

Druhý turnus SCTC 2019

Druhý SCTC také červencový začíná ve čtvrtek 11. 7. 2019 ve 13:00 hodin a končí ve středu 17. 7. 2019  zhruba v 17:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

 

Třetí turnus SCTC 2019

Třetí SCTC tedy srpnový začíná v pondělí 29. 7. 2019 ve 13:00 hodin a končí v neděli 4. 8. 2019 zhruba v 17:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

 

KDE

Skatepark Pardubice, ul. Kapitána Bartoše 2788, 530 02 Pardubice.

 

http://www.skateparkpardubice.cz/

 

UBYTOVÁNÍ

Hotel Kristl Pardubice, včetně stravy (plná penze).

 

http://www.hotelkristl.cz/cs/

 

CENA KEMPU

8 290 CZK

 

KEMP BEZ UBYTOVÁNÍ PRO MÍSTNÍ, KTEŘÍ SE BUDOU DOPRAVOVAT SAMI DO SKATEPARKU! CENA KEMPU (BEZ UBYTOVÁNÍ, SNÍDANÍ A VEČEŘÍ – vyjma večerního grilování) JE: 6.590,- Kč.

 

PROČ S NÁMI?

Ve Freestyle akcích není skatepark Pardubice žádným nováčkem a produkuje nebo se přímo podílí na organizaci top akcí pro mládež i těch nejvyšších soutěží v ČR.

 

Skatepark Pardubice se podílel na zcela prvním ISA ME ve freestyle, na Evropském poháru ISA a také se podílí na mistrovství ČR.

 

S ohledem na úspěšnost Scooter Campu 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 i 2018, který jsme pro začínající jezdce pořádali vždy o letních prázdninách, jsme se rozhodli volnočasovou zábavu mládeže dále rozvíjet a opět uspořádat letní zájmové campy pro Freestyle scooter jezdce SCOOTER CAMP 2019.

 

Scooter camp 2019 je organizován pod záštitou CSA (Czech Scooter Association).

 

Scooter camp 2019 je zajištěn vysokým počtem profesionálních jezdců, organizačního personálu i 24 hodinovým zdravotním dohledem. Snažíme se tak o maximálně individuální přístup a vysokou bezpečnost.

 

Pro letošní sezónu jsme připravili několik změn, ale to podstatné a prověřené se nemění. Jsme první samostatný camp, který se specializuje na prázdniny s Freestyle koloběžkou. Máme nejlepší jezdce s mnohaletými zkušenostmi, kteří vědí jak se patřičně věnovat mladým jezdcům. Jsme prvním pořadatelem campů v ČR, který řeší aktivní účast zahraničních jezdců z profi teamů. Kromě jízdy na koloběžce si tak procvičíte anglický jazyk při tom, co vás baví. Také budete mít jedinečnou příležitost přímo zjistit, co obnáší být jezdcem evropského teamu a co vše tomu předchází. Týdenní program ve skateparku Pardubice chystáme opět nabitý a bude zahrnovat i další aktivity a výukové meetingy.

 

Jsme připraveni předat informace a zkušenosti jak začátečníkům tak i těm nejlepším.

 

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Ideální prostor pro jezdce, kvalitní zázemí, tréninkové překážky, potřebné nářadí k servisu koloběžky a další vychytávky pro kvalitní trénink a pohodlný pobyt. Díky své místopisné poloze je velmi dobře dosažitelný pro příjezd vlakem i autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni i pro začátečníky. Překážky jsou zastřešené, to znamená, že i za nepříznivého počasí by náš Freestyle Camp neměl, postihnou žádný hendikep.

 

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Program bude zaměřen na jízdu na koloběžce a předvádění triků, u kterých Tě jako vedoucí budou doprovázet nejzkušenější jezdci z ČR. Dále se můžete těšit na exhibici vašich instruktorů, profesionálních SCOOTER jezdců, která bude sloužit zároveň jako inspirace a motivace k Tvému zlepšování. Své schopnosti a dovednosti pak uplatníte v SCOOTER Jam závodu, který je pro Vás nachystán v programu na poslední den (závod pouze pro účastníky campu).

 

JAKÁ JSOU PRAVIDLA A REGISTRACE?

SCT Campu se mohou účastnit děti od 10 let.

SCT Camp má omezený počet míst v zájmu zachování individuálního přístupu k jednotlivým účastníkům.

Registrace do SCT Campu je platná po odeslání vyplněné přihlášky a zaplacení stanovené zálohy.

 

Registrace I. turnus: http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-camp-2019-prvni-turnus

Registrace II. turnus: http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-camp-2019-druhy-turnus

Registrace III. turnus: http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-camp-2019-treti-turnus