APPROVED

 

           Mistrovství České Republiky 2020
Výsledky Kvalifikace | Kategorie: do 15 let
  Jméno jezdce Sponzoři Finální výsledky
1 Mikolas Kacálek   59,7
2 Šimon Hrdina   55,3
3 Ondra Novák   52,0
4 Matěj Kubricht   49,7
Jakub Spáčil   49,7
Tomáš Pekárek Rodiče 49,7
7 Jan Tyl Rodiče 48,7
8 Max Kejmar   48,3
9 Marek Spilko   47,0
Rostislav Vítek   47,0
11 Dominik Jakot Táta 46,7
12 Tadeáš Šimon Cyklozastávka u Apače 45,7
13 Filip Holub   45,0
Marek Uzel   45,0
Jiří Bezděk   45,0
16 Josef Pokorný   44,7
Ondřej Kudrna   44,7
18 Tomáš Matys   44,3
19 Martin Horák   44,0
20 Adam Filip   43,3
21 Michal Žilka   42,0
Ondřej Hrdlička   42,0
23 Nicolas Brůžek   40,7
24 Honza Hampl   40,3
25 Viktor Daněk   40,0
26 Jakub Dostál   39,7
27 Šimon Mergental Rodiče 39,3
Jan Holub Rodiče 39,3
Dorian Szczurek   39,3
30 Dominik Samek   39,0
31 Matyáš Plecháč Nic, jo vlastně rodiče 38,3
Adam Buring   38,3
33 Lukáš Hanák Dfftwerk 38,0
34 Adam Broulík   37,3
35 Dominik Forgáč   37,0
36 Jiří Štoček   36,7
37 Adam Holub Máma 36,3
Matěj Fránek   36,3
Filip Hrdlička LH Scooters 36,3
40 Dominik Elis   36,0
41 Jan Kubáč   35,7
42 Lukáš Lamač   35,3
43 Matyáš Sebestyén Rodiče 35,0
Honza Šimůnek   35,0
Matyáš Knotek   35,0
Viktor Kliment   35,0
47 Jan Petr   34,7
Tomáš Podsedník   34,7
Matěj Dragoun   34,7
50 Jakub Kovanda   34,3
51 Karolína Forejtková   33,7
Max Doseděl   33,7
53 Michal Rybár   33,0
Marek Formánek   33,0
Tobias Mihl   33,0
Petr Bena   33,0
57 Lukáš Jiroudek   32,7
Marek Krkoun   32,7
Přemysl Žižka   32,7
60 Jaroslav Coufal Sponzoři 32,3
Dan Šefčík   32,3
62 Filip Klíma   32,0
David Hejchman   32,0
64 Patrik Kolouch Rodiče 31,7
Matěj Fíla Rodiče 31,7
66 Denis Albrecht Analog 31,0
67 Ondřej Müller   30,3
68 Pavel Sova   30,0
69 Vítězslav Coufal Rodiče 29,7
70 Petr Čuda   29,3
Jan Hloušek   29,3
72 Václav Kapal   29,0
73 Martin Mareš   27,7
Derek Mezei Otec 27,7
75 Jan Bouška Rodiče 25,7
76 0   0

 

 

Mistrovství České Republiky 2020
Výsledky Kvalifikace | Kategorie: nad 15 let
  Jméno jezdce Sponzoři Finální výsledky
1 Jan Čmelík David Šenkýř, Ondra Klimeš 75,0
2 Petr Rathouský Scootshop.cz 74,0
3 Matj Hejl Scootering.cz 71,0
4 Matěj Vlasák Já + Táta 70,7
5 Matěj Pěkný Táta 67,7
6 Petr Strnadel Scootering.cz 66,0
Jiří Kužel   66,0
8 Michal Vandriák   64,3
9 Patrik Liška   62,7
10 Kryštof Hrdina   59,7
11 Martin Kocourek   58,7
12 Michal Baron Trafika Grizzly 57,7
Zdeněk Knebel Scootering.cz 57,7
14 Štěpán Víša   56,3
15 Dominik Zdražil   56,0
Dan Šafář   56,0
Vítek Šíma   56,0
Patrik Wadel   56,0
19 Michal Rychlý   55,0
20 Tomáš Kudrna   53,7
21 Martin Zrůst   52,3
Ondřej Růžička   52,3
23 Ivan Turko Kamarádi 51,7
24 Petr Čech   51,3
Kryštof Štícha   51,3
26 Adam Šulák   51,0
27 Ondřej Klimeš Mamka 50,3
Dominik Keňo Analog Scoot co., Scootering.cz 50,3
29 Adam Říhošek   50,0
30 Patrik Zvonek   49,7
31 Dávid Čajkovský Gitka 49,0
Jakub Juhás   49,0
33 Tomáš Bůci 22 Scootering 48,3
34 Jan Křičenský   48,0
35 Sam Vacula Scootering.cz 47,7
Denis Drestler   47,7
37 Adam Peňáz   47,0
Jakub Kročil   47,0
39 David Miloš Tatínek 45,7
40 Matěj Chmel Scootering.cz 45,0
41 Vojtěch Vrba   44,7
42 Filip Šabata Tomáš Hrdlička 43,0
Tomáš Havlík   43,0
44 Matůš Duraj   42,7
Jakub Procházka   42,7
Adam Kolavik   42,7
47 Vojtěch Daněk   42,3
Daniel Bačák   42,3
Tomáš Pekár   42,3
50 Martin Floch   40,7
51 Jan Holý Analog Scoot co. 40,0
52 David Kotrisz   39,7
Samuel Verfl   39,7
54 Adam Lošťák Rodiče 39,3
55 Radek Stránský   38,0
56 Jiří Pelan Jiří Pelan st. 32,0
57 Jakub Pavlíček   0,0

 

 

Mistrovství České Republiky 2020
Výsledky Finále| Kategorie: do 15 let
  Jméno jezdce Sponzoři Výsledky finále
1 Šimon Hrdina   75,7
2 Mikolas Kacálek   64,7
3 Ondra Novák   58,0
4 Jakub Spáčil   51,0
5 Tomáš Pekárek Rodiče 50,7
6 Max Kejmar   50,0
7 Matěj Kubricht   47,3
8 Jan Tyl Rodiče 46,0
9 Marek Spilko   43,7
10 Rostislav Vítek   0,0

 

 

Mistrovství České Republiky 2020
Výsledky Finále| Kategorie: nad 15 let
  Jméno jezdce Sponzoři Výsledky finále
1 Matj Hejl Scootering.cz 78,7
2 Petr Rathouský Scootshop.cz 77,7
3 Michal Vandriák   77,0
4 Jan Čmelík David Šenkýř, Ondra Klimeš 74,0
5 Petr Strnadel Scootering.cz 72,7
6 Patrik Liška   70,3
7 Kryštof Hrdina   68,3
8 Jiří Kužel   66,0
9 Matěj Vlasák Já + Táta 63,7
10 Matěj Pěkný Táta 54,7

 

 

Mistrovství České Republiky 2020
Výsledky Finále| Kategorie: PRO | Absolutní pořadí vč. zahraničních jezdců
  Jméno jezdce Sponsors Výsledky finále
1 Teodor Šimáček Gizmania, Crisp Scooters 82,3
2 David Šenkýř Triad Oath, Gizmania 80,7
3 Marek Rathouský Bestial Wolf, Metal Core, Scootshop.cz, VSA xtreme 79,7
4 Filip Brož Scootshop.cz, VSA xtreme, Chilli PRO Scooters 76,0
5 Jakub Komínek Comascooter 75,3
6 Kristián Albrecht Analog, Jumex, Vinyl scootering 74,7
7 Matěj Pekárek Chilli PRO scooters, Scootshop.cz 74,3
8 Esteban Clôt CDK, Lucky, Dissidence 73,0
9 Michal Horáček Bestial Wolf, Scootshop.cz 71,7
10 Matěj Machala AO Scooters, Scootering.cz 71,3
11 Richard Zelinka Gizmania, S1 helmets 70,7
12 Filip Blaha   70,3
Jan Jerry Kozel VSA xtreme, Top Gal, Just Adrenalin in World 70,3
14 Maxime Legrand Dissidence, Ethic 70,0
15 Will Barlow Ethic, Dissidence, Scootz n fan 68,3
16 Ivan Tuček Gizmania, weedoo.cz, Braik Bois, Scootcamp.cz, Tronic.sro, Team-Weird 66,0
17 Boris Germain Flavor, Dissidence, Prime 62,7
18 Auguste Pellaud Dissidence, Ethic, Mokovel 58,3
19 Flipo Remi Ethic 55,7
20 Jean Yves Randriambelson Ethic, Dissidence, Hella Grip 55,0
Hugo Danel Maddgear, Scootering 55,0
22 Tomáš Lorenc Scootshop.cz, VSA xtreme 50,0
23 Tommy Dang Dissidence 48,0
24 Adrien Kingolo Ethic, Dissidence, Skatepro 43,7
25 Ethan Izzy Blunt, Dissidence, Papa et naman 0,0
26 Pauline Simon Dissidence, Young KFC 0,0

 

 

Mistrovství České Republiky 2020
Výsledky Finále| Kategorie: PRO | Pořadí v rámci CZ
  Jméno jezdce Sponsors Výsledky finále
1 Teodor Šimáček Gizmania, Crisp Scooters 82,3
2 David Šenkýř Triad Oath, Gizmania 80,7
3 Marek Rathouský Bestial Wolf, Metal Core, Scootshop.cz, VSA xtreme 79,7
4 Filip Brož Scootshop.cz, VSA xtreme, Chilli PRO Scooters 76,0
5 Jakub Komínek Comascooter 75,3
6 Kristián Albrecht Analog, Jumex, Vinyl scootering 74,7
7 Matěj Pekárek Chilli PRO scooters, Scootshop.cz 74,3
8 Michal Horáček Bestial Wolf, Scootshop.cz 71,7
9 Matěj Machala AO Scooters, Scootering.cz 71,3
10 Richard Zelinka Gizmania, S1 helmets 70,7
11 Filip Blaha   70,3
Jan Jerry Kozel VSA xtreme, Top Gal, Just Adrenalin in World 70,3
13 Ivan Tuček Gizmania, weedoo.cz, Braik Bois, Scootcamp.cz, Tronic.sro, Team-Weird 66,0
14 Hugo Danel Maddgear, Scootering 55,0
15 Tomáš Lorenc Scootshop.cz, VSA xtreme 50,0