KDE: Stráž pod Ralskem

 

KDY:

1. Turnus 04.07 - 10.07

2. Turnus 18.07 - 24.07

3. Turnus 01.08 - 07.08

4. Turnus 08.08 - 14.08

5. Turnus 21.08 - 27.08

 

ODKAZ NA OFICIÁLNÍ STRÁNKY: http://www.scootcamp.eu

 

=====================================================================================

 

INFO


Nechceš se v létě nudit? Chceš poznat nové kamarády a dělat to, co tě baví? Tak právě pro Tebe je SCOOTCAMP!

ScootCamp je koloběžkářský tábor pro začátečníky a pokročilé.

ScootCamp pořádá SK Ralsko Bike z.s. s youtuberem Freescoot v nejmodernějším indoor parku s foampitem – Vehicle Hall , v zastřešeném bikeparku, největším svého druhu v Evropě, který obsahuje jako jediný v České Republice flybag, minirampu se spinou, velký foampit a resi funbox na učení nových triků. Samozřejmostí bude i street zóna.

Celý turnus bude na programu nejen ježdění na koloběžce, ale také spoustu workshopů, promítání koloběžkářských videí, wakeboarding a plno dalších aktivit.

Po celý týden budou probíhat soutěže o věcné ceny od partnerů campu. Tým instruktorů složený z nejlepších a nejzkušenějších Českých Freestyle Scootering jezdců tě budou mít celý týden pod kontrolou!

Účastníci campu budou ubytováni v chatkách vedle pensionu Uran, ve kterém budeme mít zajištěné stravování,  které obsahuje snídani formou švédského stolu, oběd, svačinu a večeři. Samozřejmostí je také zajištění celodenního pitného režimu. Po celou dobu konání campu je jezdcům k dispozici zdravotník. Všichni účastníci campu se mohou těšit na dárky od partnera Gizmania

Neváhejte a přijeďte si užít týden plný zábavy do Stráže pod Ralskem s výbornou partou, na jeden z nejlepších campů v Čechách!
 

COVID PODMÍNKY!

Vzhledem k dočasným opatřením a nejisté době, jsme pro Vás připravili speciální COVID STORNO podmínky. V případě nekonáni se akce díky vládnímu nařízení, nabízíme Vám voucher v hodnotě 100% z Vámi zaplacené zálohy. Voucher můžete využít na další plánované akce. V případě, že by Vám tato varianta nevyhovovala, vrátíme Vám zaplacenou zálohu, ze které budou odečteny administrativní náklady v hodnotě 300 Kč.