Termín: 28. dubna až 1. května 2017

 

Registrace http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-week-2017

 

Skatepark Pardubice pokračuje v tradici populárních jarních kempů a opět pořádá samostatný výukový víkend pro Freestyle Scootering jezdce s názvem „Scooter Week 2017“.

 

Scooter Week pořádá Skatepark Pardubice spolu s hlavním partnerem Gizmania.

 

Profesionální vedení s odbornou, individuální výukou zajistí začínajícím i pokročilým jezdcům na freestyle koloběžkách zkušení instruktoři a nejlepší jezdci ČR, kteří působili již na předešlých ročnících SCT campů skateparku Pardubice. Výukové kempy skateparku Pardubice se vyznačují vysokou kvalitou, úrovní a především individuálním přístupem s maximálním ohledem ke schopnostem a potřebám každého účastníka.

Náplň SCTC week bude vyjma ježdění zahrnovat i další bohatý program v podobě vzdělávacích meetingů, přednášek o tréninkové přípravě, o předcházení úrazům, komunikaci se sponzory, zdravovědě a další.

Máme možnost zapůjčit vybavení i s ochrannými pomůckami a postarat se i o Ty, kteří na freestylové koloběžce nikdy nestáli, ale chtějí zažít něco nového a strávit víkend s tímto zaměřením. Nabídka vybavení je limitována, informujte se případně včas o této variantě.

 

KDY: Camp začíná v pátek 28. 4. 2017 ve 13:00 hodin a končí v pondělí 1. 5. 2017 zhruba v 17:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

 

KDE: Skatepark Pardubice, ul. Kapitána Bartoše 2788, 530 02 Pardubice.

 

UBYTOVÁNÍ: Hotel Kristl Pardubice, včetně stravy (plná penze).

 

CENA KEMPU: 3.500,- Kč.

 

NABÍZÍME I KEMP BEZ UBYTOVÁNÍ PRO MÍSTNÍ, KTEŘÍ SE BUDOU DOPRAVOVAT SAMI DO SKATEPARKU. CENA KEMPU (BEZ UBYTOVÁNÍ, SNÍDANÍ A VEČEŘÍ) JE: 3.000,- Kč.

 

Cena kempu nezahrnuje úrazové pojištění dítěte ani pojištění storna.

 

Více o campu zde http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-week-2017