Odkaz na stránky organizátora: http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-week-2018

 

Skatepark Pardubice opět pořádá jedinečný víkend volnočasové zábavy pro Freestyle Scootering jezdce s názvem „Scooter Week 2018“.

Scooter Week pořádá Skatepark Pardubice spolu s hlavním partnerem Gizmania.

Profesionální vedení a dohled zajistí začínajícím i pokročilým jezdcům na freestyle koloběžkách zkušení vedoucí a nejlepší jezdci ČR, kteří působili již na předešlých ročnících SCT campů. Vedoucí jezdci SCT campu 2018 budou vybráni ze zkušených borců jako je Petr Macháček, Johan Walzel, Daniel Baudyš, Richard Zelinka, Tomáš Lorenc, Jára „mini“ Soukup a další. Volnočasové kempy skateparku Pardubice se vyznačují vysokou kvalitou, úrovní a především individuálním přístupem s maximálním ohledem ke schopnostem a potřebám každého účastníka.

Náplň SCTC weeku bude vyjma ježdění zahrnovat i další bohatý program v podobě meetingů, přednášek o přípravě, o předcházení úrazům, komunikaci se sponzory, zdravovědě a další.

KDY:

začíná v pátek 27. 4. 2018 ve 13:00 hodin a končí v neděli 29. 4. 2018 zhruba v 17:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

KDE:Skatepark Pardubice, ul. Kapitána Bartoše 2788, 530 02 Pardubice.

UBYTOVÁNÍ:Hotel Kristl Pardubice, včetně stravy (plná penze).

CENA KEMPU: 3.500,- Kč.

NABÍZÍME I VÍKEND BEZ UBYTOVÁNÍ PRO MÍSTNÍ, KTEŘÍ SE BUDOU DOPRAVOVAT SAMI DO SKATEPARKU. CENA VÍKENDU (BEZ UBYTOVÁNÍ, SNÍDANÍ A VEČEŘÍ) JE: 3.000,- Kč.

UPOZORNĚNÍ: Cena víkendu nezahrnuje úrazové pojištění dítěte ani pojištění storna.

TIP SK8PARKU:

Freestyle Scootering je extrémní sport a, bohužel, jsou jeho součástí i zranění. Do dnešního dne nebylo výjimkou, že se pojišťovny obracely zády k plnění. 
Ve spolupráci s naším předním českým jezdcem, Tomášem Lorencem, se nám podařilo vytvořit podporu i pro tento sport. Díky tomu se Vám už nestane, že pojišťovna odmítne vyplatit odškodnění. V případě sjednání tohoto pojištění, v době zaplacení Scooter campu, budete mít z vyplacené pojistky možnost pokrýt ztrátu v případě storna campu z důvodu zranění.
Pro více informací zašlete sms ve tvaru FOR LIFE-SCOOTER CAMP (WEEK) na číslo +420 737 101 107

REGISTRACE: http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-week-2018#register

 

PROČ S NÁMI?

Ve Freestyle akcích není skatepark Pardubice žádným nováčkem a produkuje nebo se přímo podílí na organizaci těch nejvyšších soutěží v ČR.

Skatepark Pardubice se podílel na zcela prvním ISA ME ve freestyle, na Evropském poháru ISA a také se podílí na mistrovství ČR.

S ohledem na úspěšnost Scooter Campu 2013, 2014, 2015, 2016 i 2017, které jsme pro začínající jezdce pořádali vždy o letních prázdninách, jsme se rozhodli volnočasovou zábavu mládeže dále rozvíjet a opět uspořádat jarní zájmový víkend pro Freestyle scooter jezdce Scooter Week 2018.

Scooter Week 2018 je organizován pod záštitou CSA (Czech Scooter Association).

Scooter Week 2018 je zajištěn vysokým počtem profesionálních jezdců, organizačního personálu i 24 hodinovým zdravotním dohledem. Snažíme se tak o maximálně individuální přístup a vysokou bezpečnost.

Pro letošní sezónu jsme připravili několik změn i překvapení, ale to podstatné a osvědčené se nemění. Jsme první samostatný camp, který se specializuje na prázdniny s freestyle koloběžkou. Máme nejlepší jezdce s mnohaletými zkušenostmi, kteří vědí jak se patřičně věnovat mladým jezdcům. Víkendový program ve skateparku Pardubice bude opravdu nabitý a bude zahrnovat i další aktivity a meetingy.

Jsme připraveni předat informace a zkušenosti jak začátečníkům tak i těm nejlepším.

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Ideální prostor pro jezdce, kvalitní sociální zázemí, potřebné nářadí k servisu koloběžky a další. Díky své místopisné poloze je velmi dobře dosažitelný pro příjezd vlakem i autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni i pro začátečníky. Překážky jsou zastřešené, to znamená, že i za nepříznivého počasí by náš zábavný víkend neměl, postihnou žádný hendikep.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Program bude zaměřen na jízdu na koloběžce a předvádění triků, u kterých Tě jako vedoucí budou doprovázet nejzkušenější jezdci z ČR, takže získáte cenné informace z domácí Freestyle scény. Dále se můžete těšit na exhibici vašich instruktorů, profesionálních SCOOTER jezdců, která bude sloužit zároveň jako inspirace a motivace k Tvému zlepšování. Své schopnosti a dovednosti pak uplatníte v SCOOTER Jam závodu, který je pro Vás nachystán v programu na poslední den zábavného víkendu (závod pouze pro účastníky Scooter Week 2018).

CO VÍKENDOVÝ KEMP DÁLE ZAHRNUJE?

Ubytování v klidné a bezpečné části města, v pohodlí hotelu Kristl. Ranní a večerní transfery do skateparku a zpět. Plnou penzi: Bohatá snídaně v hotelu, teplý oběd ve skateparku a výborná večeře zase v pohodlí hotelu (dle programu). Dále 2x svačina a pitný režim v průběhu celého dne. Mimo ježdění Vás čekají aktivity, u kterých se dobře pobavíte a také trošku zapotíte. Populární street ball, trampolína pro koordinaci a nácvik triků, kurz první pomoci nebo stolní tenis, takže pokud máš pálku, tak jí ber s sebou. Dále je připraven program, ve kterém se naučíte jak si správně vyladit koloběžku nebo vyměnit díl. Na večerních meetinzích pro Vás máme nachystaný program o bezpečnosti chráničů, proč je správné se rozcvičit před ježděním nebo jak správně komunikovat se sponzory.

Navíc na každého účastníka čekají dárky a vybavení od Gizmania hlavního partnera akce a partnerů, kteří tuto akci dále podpoří.

Tedy těšme se, máme na co!

JAKÉ JSOU PRAVIDLA A REGISTRACE

Scooter Weeku 2018 se mohou účastnit děti od 10 let.

Scooter Week 2018 je omezen počtem zúčastněných. Našim zájmem je a tedy i nabízíme exkluzivní a individuální přístup ke každému účastníkovi campu. Proto je maximální počet účastníků na koloběžce stanoven na: 40 osob.

Registrace je platná po odeslání vyplněné přihlášky a zaplacení stanovené zálohy.

 

SCOOTER WEEK 2016http://www.skateparkpardubice.cz/historie/308-scooter-week-2016