Odkaz na stránky organizátora: http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-week-2020S

katepark Pardubice opět pořádá jedinečný víkend volnočasové zábavy pro Freestyle Scootering jezdce s názvem „Scooter Week 2020 Start Of The Season“.

 

Scooter Week 2020 Start Of The Season pořádá Skatepark Pardubice spolu s hlavním partnerem Gizmania. Jak název napovídá, jde o víkendovou akci, která má za úkol připravit Tě na přicházející sezónu. Připomenout podstatné a zvednout motivaci na maximum.

Profesionální vedení a dohled zajistí začínajícím i pokročilým jezdcům na Freestyle koloběžkách zkušení vedoucí a nejlepší jezdci ČR, kteří působili na předešlých ročnících SCT campů. Vedoucí jezdci SCT campu 2020 jsou vybráni ze zkušených a především v praxi ověřených borců jako je mistr techniky Johan Walzel, top jezdec světového formátu Richard Zelinka, univerzální jezdec a campový pedagog Tomáš Lorenc, známá profi star Jára „mini“ Soukup, master killer David Šenkýř a další.

Náplň SCTC weeku bude vyjma ježdění zahrnovat i další bohatý program v podobě meetingů, přednášek o přípravě, o předcházení úrazům, komunikaci se sponzory, zdravovědě a další.

Volnočasové campy pro děti a mládež, které pořádá skatepark Pardubice tradičně přináší kvalitní program na vysoké úrovni, kterou se snažíme každý rok posunout o kousek výš. Vedoucí campů připravují jednotlivé části programu pro začínající, pokročilé i velmi zdatné účastníky s jasným cílem, kterým je jezdecký pokrok všech camperů všech úrovní. Campy pardubického skateparku mají již mnoha letou tradici. Naší hlavní předností jsou letitou praxí získané zkušenosti, profesionální zázemí a kvalitní organizační team, který ví jak nastavit individuální přístup ke každému účastníkovi s maximálním ohledem k jeho schopnostem a potřebám.

     Není překážkou, pokud zatím nemáš vlastní sportovní vybavení. Máme možnost zapůjčit vybavení i s ochrannými pomůckami a postarat se i o Ty, kteří na Freestylové koloběžce nikdy nestáli, ale chtějí zažít něco nového a zkusit víkend plný zábavy s tímto zaměřením. Nabídka je limitována, informujte se případně včas o této variantě.

KDY:

začíná v pátek 1. 5. 2020 ve 13:00 hodin a končí v neděli 3. 5. 2020 zhruba v 16:00 hodin po vyhlášení výsledků závodů.

KDE:

Skatepark Pardubice, ul. Kapitána Bartoše 2788, 530 02 Pardubice.

 

UBYTOVÁNÍ:

 Hotel Kristl Pardubice

 

STRAVA:

plná penze zahrnující snídaně, svačiny dopolední, obědy, svačiny odpolední, večeře a pitný režim

 

CENA CAMPU:

3500,- KČ

NABÍZÍME I VÍKEND BEZ UBYTOVÁNÍ PRO MÍSTNÍ, KTEŘÍ SE BUDOU DOPRAVOVAT SAMI DO SKATEPARKU. CENA VÍKENDU (BEZ UBYTOVÁNÍ, SNÍDANÍ A VEČEŘÍ) JE: 3.000,- Kč.

UPOZORNĚNÍ: CENA KEMPU NEZAHRNUJE ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ DÍTĚTE, ANI POJIŠTĚNÍ STORNO POPLATKŮ!

PROČ S NÁMI?

Ve Freestyle akcích je skatepark Pardubice skutečným profesionálem. Produkuje nebo se přímo podílí na organizaci top akcí pro mládež, ale i těch nejvyšších soutěží v ČR nejen pro Freestyle Scooter.

Skatepark Pardubice se podílel na zcela prvním ISA ME ve Freestyle Scooter, na Evropském poháru ISA a také se podílí na mistrovství ČR.

S ohledem na úspěšnost Scooter Campu 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019, který jsme pro začínající jezdce pořádali vždy o letních prázdninách, jsme se rozhodli volnočasovou zábavu mládeže dále rozvíjet a opět uspořádat jarní zájmový víkend pro Freestyle Scooter jezdce „Scooter Week 2020 Start Of The Season“.

„Scooter Week 2020 Start Of The Season“ je organizován pod záštitou CSA (Czech Scooter Association).

„Scooter Week 2020 Start Of The Season“ je zajištěn vysokým počtem profesionálních jezdců, organizačního personálu i 24 hodinovým zdravotním dohledem. Snažíme se tak o maximálně individuální přístup a vysokou bezpečnost.

Pro letošní sezónu jsme připravili několik změn i překvapení, ale to podstatné a osvědčené se nemění. Jsme první samostatný víkend, který se specializuje na prázdniny s Freestyle koloběžkou. Máme nejlepší jezdce s mnohaletými zkušenostmi, kteří vědí jak se patřičně věnovat mladým jezdcům. Víkendový program ve skateparku Pardubice bude opravdu nabitý a bude zahrnovat i další aktivity a meetingy.

Jsme připraveni předat informace a zkušenosti jak začátečníkům tak i těm nejlepším.

 

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR a je ideálním prostorem pro Freestyle jezdce. Stále vyvíjíme a modernizujeme naše překážky, máme kvalitní zázemí, stále investujeme do tréninkových překážek a samozřejmostí je u nás potřebné nářadí k servisu koloběžky či další vychytávky pro kvalitní trénink a pohodlný pobyt. Park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni pro top jezdce i pro začátečníky. Jezdci zkušení i nezkušení jistě ocení také úžasně hladký povrch mezi překážkami, který v případě pádu šetří jejich oblečení a kůži na těle. Překážky jsou zastřešené, to znamená, že i za nepříznivého počasí by náš Freestyle Camp neměl, postihnou žádný vážný hendikep. Skatepark Pardubice je díky své místopisné poloze velmi dobře dosažitelný pro příjezd vlakem i autobusem.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Program bude zaměřen především na jízdu na koloběžce a předvádění triků, u kterých Tě jako vedoucí budou doprovázet nejzkušenější jezdci z ČR. Dále se můžete těšit na exhibici Vašich instruktorů, profesionálních Scooter jezdců, která bude sloužit zároveň jako inspirace a motivace k Tvému zlepšování. Vedoucí jezdci jsou kámoši všech účastníků a můžete se jich ptát a povídat si o všem co Vás zajímá. Rádi se s Vámi podělí o své zkušenosti a poradí jak zvládnout nový trik, oslovit sponzora nebo sestavit závodní jízdu. Získané dovednosti pak uplatníte v SCOOTER Jam závodu, který je pro Vás nachystán v programu na poslední den (závod pouze pro účastníky SCTW).

CO VÍKENDOVÝ CAMP DÁLE ZAHRNUJE?

Ubytování v klidné a bezpečné části města, v pohodlí hotelu Kristl. Ranní a večerní transfery do skateparku a zpět. Plnou penzi, kterou pro nás zajistí osvědčený dodavatel: bohatá snídaně v hotelu, teplý oběd dovezený do skateparku a výborná večeře zase v pohodlí hotelu (dle programu). Součástí plné penze je 2x svačina (dopoledne a odpoledne) a pitný režim v průběhu celého dne.

Mimo ježdění Vás čekají aktivity, u kterých se dobře pobavíte a také trošku zapotíte. Street ball v areálu skateparku, trampolína pro koordinaci a nácvik triků i kurz první pomoci. Dále je připraven program, ve kterém se naučíte jak si správně vyladit koloběžku, vyměnit díl nebo jak si sestaviti překážkovou trasu, na které si pak společně zajezdíme. Na večerních meetinzích pro Vás máme nachystaný program o první pomoci, bezpečnosti chráničů, proč je správné rozcvičit se před ježděním nebo jak dobře komunikovat se sponzory.

Navíc na každého účastníka čekají dárky a vybavení od Gizmania hlavního partnera, který je tradičním podporovatelem této super prázdninové akce.

Tedy těšme se, máme na co!

JAKÉ JSOU PRAVIDLA A REGISTRACE?

SCTW se mohou účastnit děti od 10 let.

SCTW má omezený počet míst v zájmu zachování individuálního přístupu k jednotlivým účastníkům.

Registrace do SCTW je platná po odeslání vyplněné přihlášky a zaplacení stanovené zálohy.

 

REGISTRACE:http://www.skateparkpardubice.cz/scooter-week-2020-start-of-the-season

 

MINULÉ KEMPY