Odkaz na stránky organizátora: https://scootcamp.eu/domains/scootcamp.eu/

Popis

Nechceš se v létě nudit? Chceš poznat nové kamarády a dělat to, co tě baví? Tak právě pro Tebe je SCOOTCAMP!

ScootCamp je koloběžkářský tábor pro začátečníky a pokročilé.

ScootCamp pořádá SK Ralsko Bike z.s. s youtuberem Freescoot v nejmodernějším indoor parku s foampitem – Vehicle Hall , v zastřešeném bikeparku, největším svého druhu v Evropě, který obsahuje jako jediný v České Republice flybag, minirampu se spinou, velký foampit a resi funbox na učení nových triků. Samozřejmostí bude i street zóna.

Celý turnus bude na programu nejen ježdění na koloběžce, ale také spoustu workshopů, promítání koloběžkářských videí, wakeboarding a plno dalších aktivit.

Po celý týden budou probíhat soutěže o věcné ceny od partnerů campu. Tým instruktorů složený z nejlepších a nejzkušenějších Českých Freestyle Scootering jezdců tě budou mít celý týden pod kontrolou!

Účastníci campu budou ubytováni v chatkách vedle pensionu Uran, ve kterém budeme mít zajištěné stravování,  které obsahuje snídani formou švédského stolu, oběd, svačinu a večeři. Samozřejmostí je také zajištění celodenního pitného režimu. Po celou dobu konání campu je jezdcům k dispozici zdravotník. Všichni účastníci campu se mohou těšit na dárky od partnerů Gizmania a Relax drinků


Neváhejte a přijeďte si užít týden plný zábavy do Stráže pod Ralskem s výbornou partou, na jeden z nejlepších campů v Čechách!

Co je SCOOTCAMP?

ScootCamp je koloběžkářský tábor pro začátečníky i pokročilé pořádaný SK Ralsko Bike z.s. a youtuberem Freescootem.

 

Kde se camp pořádá?

ScootCamp se pořádá ve Stráži pod Ralskem v nejmodernějším indoor parku s foampitem – Vehicle Hall, v zastřešeném bikeparku, největším svého druhu v Evropě, který obsahuje jako jediný v České Republice flybag, minirampu se spinou, velký foampit a resi funbox na učení nových triků. Samozřejmostí bude i street zóna.

 

Jaký bude program?

 

Na ScootCampu si užiješ hlavně pořádnou porci zábavy a Freestyle Scooteringu. Učit tě budou ty nejlepší a nejzkušenější jezdci na koloběžkách, kteří se umisťují na předních příčkách v domácích, ale i v zahraničních závodech. Po celý turnus bude na programu nejen ježdění na koloběžce, ale také spoustu workshopů, promítání koloběžkářských videí a plno dalších aktivit.

 

Jaké bude ubytování a strava?

Účastníci campu budou ubytováni v blízkosti skateparku Vehicle Hall. Stravování bude zajištěno v pensionu Uran, které obsahuje snídani, oběd, svačinu a večeři. Samozřejmostí je také zajištění celodenního pitného režimu přímo ve skateparku.

 

Co s sebou?

S sebou na camp bude potřeba hlavně sportovní oblečení, ve kterém se bude jezdit. Pevné boty, nerozbitnou láhev na pití, hygienické potřeby a nějaké to teplejší oblečení, kdyby se ochladilo. Dále, co budeš potřebovat je samozřejmě koloběžka a helma. Doporučujeme i chrániče, aby se ti nic nestalo, když se budeš učit nové triky.

 

Registrace: https://scootcamp.eu/domains/scootcamp.eu/tabory/